ЕКОЛОГІЯ
2013
ЕКОЛОГІЯ
2013
ЕКОЛОГІЯ
2013
ЕКОЛОГІЯ
2013
ЕКОЛОГІЯ
2013
EXHIBITION - KYIV - May 22-25
Учасник виставЃE

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Україна, Біла Церква, 09100,
Соборна пл., 8/1, аграрний університет,
тел./факс: (263) 5-12-88
e-mail »»
http://www.btsau.kiev.ua

Його історія бере свій початок із Білоцерківського колегіуму, заснованого 1750 року.

Факультети: агрономічний, економічний, зооінженерний, екологічний, ветеринарної медицини, правознавства, іноземної філології, заочної освіти, довузівської підготовки, культури і мистецтва, підвищення кваліфікації, Інститут післядипломного навчання, 10 наукових шкіл.

Університет є одним із кращих навчальних закладів України з постановки і проведення наукових досліджень та впровадження їх у сільське господарство.

На базі проблемних лабораторій і відповідних кафедр в університеті створено три науково-дослідні інститути, устатковані сучасним вітчизняним та закордонним обладнанням, де дослідження проводяться на світовому рівні.

Зусилля вчених були спрямовані на обґрунтування та розробку проектів одержання екологічно чистої або придатної для харчування продукції рослинництва і тваринництва в районах, що забруднені радіонуклідами, важкими металами та іншими шкідливими елементами. Значні дослідження та велика впроваджувальна робота проводилась в галузі племінного тваринництва та забезпечення стійкого ветеринарного благополуччя на фермах та у сільськогосподарських тварин, що знаходяться у власному користуванні.

Реклама

Rambler's Top100 Rambler's Top100